teriery walijskie
     
   
Galerie
Szczeniaki
Wystawy
Salon
Kontakt
 
       
  Wystawy  
       
    Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Zwycięzca Polski Poznan 2010 - 07.11.2010  
   
Adriana`s Dogs na wystawie reprezentowała suczka z ostatniego miotu - Szarlotka. Szarlotka jak zwykle zaprezentowała się pięknie, z pięknym opisem i tytułem Młodzieżowego Zwycięzcy Polski ukończyła wystawę w Poznaniu. GRATULACJE dla właścicieli i podziękowania za piękne przygotowanie suni do wystawy :-)
 
       
       
    SZARLOTKA Adriana`s Dogs - Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2010, najlepszy junior w rasie  
     
       
     
  VII Krajowa Wystawa Terierów i Czarnego Teriera Rosyjskiego - Kędzierzyn-Koźle 24.10.2010r.  
 
Jesienny weekend spędziliśmy na wystawie terierów w Kędzierzynie Koźlu. Elina wywalczyła tam Zwycięstwo Rasy, a następnie została wybrana III najpiękniejszym psem całej wystawy :-)
 
       
    ELINA Adriana`s Dogs - CWC, BOB, III BIS !!!  
  Podczas oceny w ringu - sędzia K. Nitka Best In Show - sędzia A. Jendrasiak  
       
    Na wystawie był zorganizowany konkurs rysunkowy dla dzieci. "Pies pomagający" w interpretacji naszej 8 letniej Ady :-)))  
  Praca konkursowa - Pies pomagający   
       
     
  Krajowa Wystawa III grupy ŁÓDŹ 19.09.2010  
 
Była to bardzo wyjątkowa wystawa. Na niej zadebiutowała w roli wystawcy moja 8 letnia Ada. Pomimo licznej stawki terierów walijskich Adzie udało się pięknie zaprezentować Elinę i wyeksponować jej atuty co przyczyniło się do wygrania przez Elinę Zwycięstwa Rasy. Na BISie ze względu na temperament naszej suczki już pokazałam Elinę sama i wybiegałyśmy III lokatę. Sędzia z Austrii - Otto Krcal uznał Elinę za trzeciego najpiękniejszego psa tej wystawy :-))))
 
       
    ELINA Adriana`s Dogs - CWC, Zwycięzca, BOB, III BIS !!!  
     
       
    Pamiątkowe zdjęcie z Panem Sędzią (Otto Krcal z Austrii)  
     
       
     
  International Dog Show ZHEMCHUZHINA KARPAT 21.08.2010 i International Dog Show ZAKARPATIE 22.08.2010,Uzhgorod - Ukraina  
 
Sierpniowy weekend spędziliśmy na 2 międzynarodowych wystawach w ukraińskim Uzhgorodzie. Pierwszego dnia wystawialiśmy CESARIĘ, która wywalczyła CAC i ResCACIB, a drugiego dnia ELINĘ, która wywalczyła CACIB i tym samym spełniła wszystkie warunki do uzyskania tytułu Interchampiona. Wystawy były zorganizowane w pięknym uzhgorodzkim parku, na wspaniale zacienionym terenie, dzięki czemu nie odczuwało sie ponad 30 stopniowego upału. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni uprzejmością Ukraińców jak i samą Ukrainą. Całość popsuło koszmarnie długie przekraczanie granicy :(
 
       
    ELINA Adriana`s Dogs (CAC, CACIB) i CESARIA Adriana`s Dogs (CAC,ResCACIB)  
     
       
     
  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Warszawa 11.07.2010  
 
Na wystawę zgłoszona była Elina, która wywalczyła Zwycięstwo Rasy i kolejnego CACIB-a. Ponadto wystawiająca ją po raz pierwszy młodziutka handlerka w konkursie Młody Prezenter wywalczyła razem z Eliną pierwszą lokatę. Gratulujemy :-)
 
       
    ELINA Adriana`s Dogs - I dosk, CWC, CACIB, BOB  
     
       
     
  Wystawa Psów Rasowych Płock 30.05.2010  
 
Na wystawę zgłosiliśmy terierę walijską Elinę i naszego airedale terriera - Texasa czyli Bonda. Oba psy spisały się świetnie wygrywając swoje rasy. Bond pomimo ukończonych 11 lat jest wciąż w świetnej formie i prezentuje się lepiej niż niejeden przedstawiciel młodego pokolenia. Na wystawę dojechała również Szarlotka - młodziutka suczka z ostatniego naszego miotu. Mrówka bo tak w domu nazywa się mała welszyca dostała piękny opis i na BIS szczeniąt zdobyła IV lokatę - Gratulacje dla właścicieli :-)
 
       
    ELINA Adriana`s Dogs - I dosk, CWC, BOB  
     
       
    TEXAS Equitana - I dosk, CWC, BOB, Najlepszy Weteran  
     
       
    SZARLOTKA Adriana`s Dogs - wybitnie obiecująca, najlepsze szczenię w rasie, IV BIS szczeniąt  
     
       
     
  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Łodzi 01-02 05 2010, Cruft`s 2011 Qualification  
 
Ten rok rozpoczęliśmy od wystawy w Łodzi, która to była wystawą kwalifikującą do prestiżowej CRUFTS DOG SHOW. Na wystawie w strugach deszczu zaprezentowaliśmy ELINĘ. Elina wywalczyła Zwycięstwo Rasy, CACIB i kwalifikację na CRUFTS DOG SHOW. Na wystawę została również zgłoszona młodziutka SEPHIA (w klasie baby) która z pieknym opisem i oceną Wybitnie Obiecująca rozpoczęła swoją karierę wystawową - Gratulacje dla p. Basi właścicielki Sephii :-)
 
       
    ELINA Adriana`s Dogs - CWC, CACIB, BOB, CQ  
     
       
    SEPHIA Adriana`s Dogs - klasa baby, Wybitnie Obiecująca  
     
       
Copyright © 2008 ADRIANA`S DOGS powered by MDI